ZAKOŃCZENIE 2 SEZONU! Lista zwycięzców i nagrody!

To najważniejsze ogłoszenie, na które wszyscy czekali! Dziś przychodzimy do Was z wynikami drugiego sezonu trybu Wojny Gildii na serwerze Dragon Craft! Tym samym poznacie wyniki przygotowanego przez nas konkursu, który zorganizowaliśmy we współpracy z firmą Diablo Chairs! Koniecznie sprawdźcie do kogo trafią wyjątkowe gamingowe fotele oraz biurka i jak prezentuje się ranking najlepszych graczy oraz gildii na serwerze!

Wojny Gildii Sezon 2 – jeszcze więcej nagród!

Wspominaliśmy już o współpracy z Diablo Chairs. Do naszych zwycięzców trafią wyjątkowe fotele Diablo X-Ray (rozmiar L) w kolorze czerwono-czarnym oraz biurka Diablo X-Mate 1400.

Trzy biurka powędrują do trzech najlepszych graczy tej edycji! Trzy fotele powędrują do trzech liderów najlepszych gildii na serwerze! Dla pozostałych członków najlepszych gildii przygotowaliśmy dodatkowe nagrody: kubek, podkładkę, smycz i opaskę silikonową od Diablo Chairs.

Dodatkowo w ramach nagród rozdajemy mnóstwo skrzynek i kont VIP. Jak widzicie, nagród jest sporo, więc warto było się postarać! Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców z trybu Wojny GIldii Sezon 2.

Wojny Gildii: lista zwycięzców

Kategoria: fotele Diablo X-Ray dla liderów najlepszych gildii na serwerze
 1. xMelonekMaX (MNK)
 2. ttonwow_2 (14)
 3. typowy_sebix (2EZ)
Kategoria: biurka Diablo X-Mate 1400 dla najlepszych graczy na serwerze
 1. 000CheckMyNameMC
 2. mateuszl9
 3. H4Quu
Dodatkowe nagrody dla graczy z miejsc 4-10: 50 Skrzynek Standardowych, 15 Skrzynek Elfickich:
 1. MlodyPat
 2. pawix303
 3. GoLLum_12
 4. Smuxus
 5. hobbit0306
 6. Zielnik_PRO
 7. Janosik_
Gadżety od Diablo Chairs oraz 15 Skrzynek Standardowych, 15 Skrzynek Elfickich dla członków najlepszych gildii:
 1. MNK: MlodyPat
 2. 14: MehMep, GoLLum_12, Zielnik_PRO, Tombobulus, Mr_darknessss, NAKSI0, grafv5, Mr_Piccolo, Mr_Matixoo
 3. 2EZ: fenrack_, galaxstophe, Mr_Atlas_07, mulsty

Zwycięzców prosimy o wejście na serwer i uzupełnienie swojego profilu o adres e-mail.

(komenda /mail ustaw <twój e-mail>)

Zmiany w rankingu

Zdyskwalifikowano gildie:

 • H1TE, HITE: złamanie regulaminu konkursu i serwerów, wykrycie programów wspomagających u członków gildii
  (wykluczenie nie obejmuje członków gildii, którzy nie zostali zbanowani, ci otrzymali możliwość kontynuowania rozgrywki poza oryginalnymi gildiami)
 • CM: złamanie regulaminu konkursu i serwerów, wykrycie programów wspomagających u zbyt dużej ilości członków gildii, w tym lidera (wykluczenie nie obejmuje członków gildii, którzy nie zostali zbanowani, ci otrzymali możliwość kontynuowania rozgrywki poza oryginalną gildią)
 • XQC i wszyscy jej członkowie: złamanie regulaminu konkursu i serwerów, próba manipulacji rankingiem w celu osiągnięcia korzyści
 • SPAM i wszyscy jej członkowie: złamanie regulaminu konkursu i serwerów
 • F i wszyscy jej członkowie: złamanie regulaminu konkursu i serwerów

Zdyskwalifikowano graczy:

 • nubiasz: złamanie regulaminu konkursu i serwerów, dyskwalifikacja, wszelkie dokonane zabójstwa mają powiązania z 3 zdyskwalifikowanymi gildiami

 

Ogromne gratulacje dla wszystkich zwycięzców oraz graczy próbujących swoich sił w walce o tytuł najlepszego gracza lub najlepszego lidera. Mamy nadzieję, że kolejny sezon będzie równie emocjonujący (a nawet bardziej!), nagrody równie ciekawe, a Wy równie zaangażowani w rozgrywkę! Oczekujcie daty rozpoczęcia kolejnego sezonu – bądźcie czujni!