Czerwcowa aktualizacja oraz konkurs

Ostatni miesiąc przyniósł ze sobą wiele wyzwań. Czas poświęciliśmy rzeczom małym i dużym, od drobnych błędów, po przepisywanie całych modułów i tworzenie nowych skinów. Przygotowaliśmy również konkurs, o którym więcej dowiecie się poniżej.

Zacznijmy od aktualizacji

Prawie calutki maj poświęciliśmy na doszlifowanie naszego najważniejszego trybu – survivalu. Usprawniliśmy przechodzenie, teleportację oraz przechodzenie pomiędzy sektorami. Od teraz czynności te powinny być wykonywane przez serwer znacznie, ale to znacznie szybciej. Przywróciliśmy również wspólny TAB, od teraz ponownie możecie zobaczyć kto gra razem z Wami. Dodaliśmy także możliwość teleportacji do działki, poprzez kliknięcie jej ikonki w menu głównym (niestety funkcja ta nie działa jeszcze na działki położone w Netherze). Co więcej pozbawliśmy grieferów ich ulubionej zabawki – lavacastów. Lawa położona powyżej poziomu Y:63 nie będzie już rozlewać się w dół.

Nowa skrzyneczka, nowe skinki

Czerwcowa aktualizacja przynosi również całkowicie nowy pakiet skinów. W limitowanej skrzynce z zabawkami odnajdziesz 2 nowe miecze świetlne, po jednym na miecz diamentowy oraz netheritowy. Uważaj! Przetną absolutnie wszystko!

Jednakże miecze to nie wszystko, zadbaliśmy także o nowe nakrycia głowy. W skrzynce czeka na Ciebie nowiutki Kowbojski kapelusz, Przytulak, Całuśnica, Zielony ludek oraz Bzzz! Śpiesz się, skiny zdobyć można tylko do 30 czerwca!

A teraz o konkursie słów kilka

Tym razem przygotowaliśmy dla Was znacznie więcej nagród niż zwykle. Za samo pierwsze miejsce do zgarnięcia czeka calutki zestaw gamingowy o wartości ponad 1000zł. Co trzeba zrobić aby wziąć udział?

Do 30 czerwca br. zbuduj na trybie survival serwera dragon-craft.pl fabrykę zabawek. Wyzwól wszystkie zapasy wyobraźni i przelej je na swoją działkę! Musi być przede wszystkim kreatywnie i z rozmachem. Następnie zgłoś swoją pracę na serwerze Discord na kanale #konkurs, w zgłoszeniu koniecznie podaj koordynaty Twojej działki.

A teraz szybciutko o nagrodach:

Za 1 miejsce
Słuchawki SteelSeries Arctis Prime
Myszka Prime Mini wireless
Klawiatura Apex 3 tkl
Podkładka SteelSeries QCK large

Za 2 miejsce
Myszka SteelSeries Prime Wireless
Podkładka SteelSeries QCK large

Za 3 miejsce
Słuchawki SteelSeries Arctis 3

Na co jeszcze czekasz? Do dzieła! 🙂