Event Walentynkowy na Dragon Craft

Walentynki już blisko – czy macie już idealny plan na ich spędzenie? Randka w kinie, może wytworna kolacja albo coś jeszcze innego? Jeśli nie macie planów na wieczór lub chcecie uzupełnić je ciekawą rozgrywką, przygotowaliśmy dla Was Event Walentynkowy! Niezależnie od tego, czy spędzacie je samotnie czy z kimś, czekamy na Was z masą niespodzianek.

Walentynki w Minecraft

Jak wspomnieliśmy, czeka Was wiele niespodzianek. Już po wejściu do lobby zobaczycie wyjątkową aranżację, a w sprawie map to nie wszystko! Mamy nadzieję, że tak jak my lubicie grać w Kociołek, bo stworzyliśmy specjalnie z okazji tego eventu nową mapę, by rozgrywka była jeszcze bardziej gorąca. Zaproście swoje drugie połówki lub znajomych i ścigajcie się do Kociołka. Nie mieliście okazji zagrać? Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat tego trybu.

Nie tylko Kociołek dostanie walentynkowe urozmaicenia. Koniecznie spróbujcie sił w trybie Zlodowacenie i zasypcie swoich przeciwników miłością – i to dosłownie! Na czas trwania eventu pociski zostaną zamienione w serduszka. Więcej na temat zlodowacenia możecie przeczytać tutaj.

Walentynkowe przedmioty

Nastrojowy wystrój to nie wszystko, ciężko pracowaliśmy nad nowymi przedmiotami kosmetycznymi. Raz zdobyte, zostają z Wami na zawsze, nawet po zakończeniu walentynek! Specjalne walentynkowe skiny Łuku Miłości będą dostępne dla wszystkich za darmo przez określony czas (14.02-28.02). Wystarczy, że skorzystacie ze sklepu, a nowy skin zostanie dodany do Waszego konta. Z kolei skin Czapki Miłości będzie dostępny w skrzynkach z czapeczkami, a później, tak jak i Łuk, nie będą możliwe do zdobycia, dlatego to absolutne unikaty!

 

Jakie przedmioty wprowadzamy do rozgrywki?

Czapka miłości

Łuk miłości

 

Mamy nadzieję, że wszyscy spędzicie walentynki w miły sposób. Zapraszamy Was do wspólnej zabawy na serwerze i wierzymy, że wyjątkowe niespodzianki trafią prosto do waszych serc! ❤️