Konkurs dla budowniczych Minecraft

Lubicie budować? Chcecie dobrze spożytkować swoją kreatywność, a do tego wygrać coś fajnego? Dobrze się składa, bo mamy dla Was konkurs! Możecie wygrać słuchawki SteelSeries Arctis 5! Zapraszamy do wzięcia udziału, zasady znajdziecie poniżej.

Zbuduj najpiękniejszy dom w Minecraft

Bloki w dłoń – niech poniesie Was wyobraźnia! Zasady są proste, zbuduj najpiękniejszy dom w trybie Survival serwera Dragon-Craft.pl i wygraj słuchawki SteelSeries Arctis 5. Buduj w dowolnym stylu, który zachwyci głosujących. Od dziś do 26 lutego macie czas na stworzenie niesamowitego domu oraz przesłanie zgłoszenia. Czekamy na domy ciekawe, pomysłowe, oryginalne, ale przede wszystkim: piękne.

Jak zgłosić swój dom do konkursu?

Aby zgłosić swoją budowlę do konkursu, musicie założyć cuboida, bo do do jego właściciela pójdzie nagroda. Możecie budować sami lub ze znajomymi, ale pamiętajcie, że nagroda jest tylko jedna. Swoje zgłoszenie wyślijcie na Discordzie na kanale #konkurs. Po zamknięciu zgłoszeń, jury wyłoni 4 najlepsze budowle, z których poprzez głosowanie wyłonimy zwycięzcę.

Ograniczają Was jedynie wyobraźnia i regulamin serwera. Czas ucieka, dlatego budujcie czym prędzej! Nie możemy się doczekać, czym nas zaskoczycie!

W skrócie

  1. Załóż cuboida
  2. Zbuduj dom
  3. Zgłoś go na naszym Discordzie: kanał #konkurs
  4. Utwórz ticket z koordynatami działki

Reszta będzie już w rękach głosujących.

Do dzieła! 🙂