WOJNY GILDII - SEZON II

Stało się, wracamy do gry! Na drugiej edycji zaprezentujemy wam szereg zmian i innowacji rozbudowujących grę w Minecrafta do niesamowitego poziomu. Udostępnimy wam najciekawsze i najbardziej pokręcone elementy aktualizacji 1.16.3, a do tego będzie się dało zdobyć Netheryt! Przyszykuj się na 3 tygodnie rozgrywki na najlepszej dotychczas edycji wojen gildii na naszym serwerze! Co dla najlepszych? FOTELE I BIURKA DIABLO CHAIRS

 

KONKURS I NAGRODY

Grając od 23 października do 14 listopada możecie wygrać jedną z najlepszych nagród w historii serwerów Minecrafta. Jesteśmy dumni z możliwości ogłoszenia partnerstwa z Diablo Chairs oraz Key-Drop.pl, które sponsorują dla was nagrody przekraczające wartość 20.000 złotych!

Dla 3 najlepszych graczy: biurko DIABLO X-MATE 1400

Dla 3 liderów zwycięskich gildii: fotel Diablo X-Ray rozmiaru L

Wszyscy członkowie najlepszych gildii otrzymają pakiet gadżetów od Diablo Chairs: kubek, podkładkę, smycz oraz opaskę silikonową.

Gracze między pozycjami 3-10 otrzymają zestawy 15 skrzynek standardowych oraz 15 skrzynek elfickich.

Całość regulaminu wraz z zasadami przechodzenia nagród w przypadku duplikatów znajdziecie klikając tutaj.

Dodano system wymiany przedmiotów

Coś, czego nie znajdziecie na innych serwerach. Zamiast przemielania śmieci na losową zawartość postawiliśmy na coś odwrotnego – każdy przedmiot będzie mógł być wymieniony na bardzo wartościowe rzeczy. Totem nieśmiertelności? Encherchest? Nie ma sprawy – wykop wystarczająco dużo surowców i poznaj nasz rozbudowany świat craftingów.

Nowe Lobby, nowe spawny

Odświeżyliśmy szaty graficzne Dragon-Crafta. Poznajcie sekrety halloweenowego lobby oraz nowego spawnu Wojen Gildii.

Informacje na Tabie

 

Jak widzicie, TOP rankingu graczy oraz gildii będzie pokazywany przez listę graczy po klawiszem TAB. Szczegółowy ranking dostępny jest pod menu F (lub /gildie). Będziemy wdrażać go również na naszą stronę internetową.

Zmiany w gameplayu – kilka nowych zasad.

Odradzanie po śmierci będzie skutkować teleportacją w losowe koordynaty. Jeśli chcesz być stale przywiązany do miejsca – załóż gildię!

Gildie codziennie tracą 2 punkty zdrowia – ma to zapobiegać 'pacyfistycznemu’ nastawieniu niektórych frakcji. Walka!

Mapa jest mniejsza – 5000×5000 bloków.

Wejdź na Dragon-Craft.pl – To najlepszy czas by zacząć!