Wojny Gildii – zaczynamy sezon 3.5

Sezon 3 Wojen Gildii dobiegł końca, a większość zwycięzców już cieszy się nagrodami. Ponieważ w naszym magazynie zostało jeszcze kilka ciekawych rzeczy, które chcemy oddać w Wasze ręce, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu sezonu 3.5. Jak można się domyślić, sezon będzie trwał sporo krócej, ale to nie znaczy, że walka będzie mniej zacięta!

Nagrody dla zwycięzców

Czym byłyby Wojny Gildii na Dragonie bez nagród? Ponieważ ta edycja będzie krótsza, nagród jest trochę mniej niż to, do czego Was przyzwyczailiśmy (ale szykujcie się na kolejny długi sezon – mamy w planach prawdziwą petardę i rozrywkę na najwyższym poziomie!). Tym razem mamy dla Was aż dziesięć nagród:

Biurko gamingowe DIABLO X-MATE 1400 dla założyciela zwycięskiej gildii tej edycji. Graj wygodnie i ergonomicznie – biurko ma regulowane stópki, poręczne uchwyty, dodatkową powierzchnię blatu, a do tego organizer na przewody. Na blacie zmieścisz wszystko, wygodnie powiesisz słuchawki, a do tego Twoje plecy docenią komfort podczas długich sesji w Minecrafta!

Osiem podkładek od Diablo Chairs dla członków zwycięskiej gildii – testowaliśmy je u siebie i możemy potwierdzić, że gwarantują niesamowity komfort prowadzenia myszy, a co za tym idzie zdecydowanie większą celność (możecie to wykorzystać, na przykład grając w Kociołki lub Zlodowacenie – tam też warto zaglądać, bo kiedy kończy się pełny sezon Wojen Gildii, w naszych minigrach również można zgarnąć nagrody).

Co nowego w tej edycji?

Przede wszystkim zmienia się czas trwania. Wojny Gildii: sezon 3.5 będzie trwał od 02.07 (godz. 18:30) do 09.07 (godz. 18:30), dlatego swoją gildię musicie stworzyć, rozbudować i wprowadzić na szczyt w znacznie krótszym czasie. Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółowym regulaminem wydarzenia, który znajdziecie pod tym linkiem.

Poza tym w tej edycji obowiązują takie same zasady jak w sezonie 3. Dlatego zwróćcie uwagę, że jabłka dostaniecie wyłącznie u Pychotki, TNT nie niszczy terenu (ale zadaje obrażenia!), surowce dropią z kamienia, a Villagerowie, Nether i End są wyłączone. Zespawnujecie się losowo na jednym z czterech losowych spawnów oraz możecie skorzystać z losowej teleportacji na mapę.

Przed wybraniem miejsca na założenie gildii pamiętajcie, by sprawdzić, na jakiej wysokości może zostać umieszczony jej rdzeń i, przede wszystkim, jak punktowane są zabójstwa – pomoże to Wam szybko poradzić sobie z dobrym umiejscowieniem gildii oraz jej rozwojem, zwłaszcza że czasu do działania jest w tym sezonie naprawdę niewiele.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze zasady dotyczące gildii.

Działanie gildii

  • Startowa wartość życia gildii – 100
  • Minimalna wysokość rdzenia gildii w świecie – 50
  • Maksymalna wysokość rdzenia gildii w świecie – 200
  • Ilość zdrowia traconego przez śmierć oraz zyskiwanego za zabójstwo – 5
  • Tag gildii – 3-5 znaków (duże litery)
  • Nazwa gildii – 3-16 znaków alfanumerycznych
  • Max członków gildii – 15
  • PvP wewnątrz gildii – włączone
  • Wielkość startowa gildii – 101 x 101
  • Codziennie o godz. 16:00 każda gildia traci 2 HP

Szczegółowe dane dotyczące działania świata, jedzenia, spawnów oraz rankingów znajdziecie na dole podstrony Wojen Gildii.

To jak, jesteście gotowi na wielką dogrywkę? 🙂