ZAKOŃCZENIE 1 SEZONU! Lista zwycięzców i nagrody!

To najważniejsze ogłoszenie, na które wszyscy czekali! Dziś przychodzimy do Was z wynikami pierwszego sezonu trybu Wojny Gildii na serwerze Dragon Craft! Tym samym poznacie wyniki przygotowanego przez nas konkursu, który zorganizowaliśmy we współpracy z firmą Diablo Chairs! Koniecznie sprawdźcie, do kogo trafią wyjątkowe gamingowe fotele i jak prezentuje się ranking najlepszych graczy oraz gildii na serwerze! Jednocześnie załączamy małą rozpiskę informującą, w jaki sposób naliczano punkty.

Dragon Craft – konkurs, jakiego nie było!

Wspominaliśmy już o współpracy z Diablo Chairs. Do naszych zwycięzców trafią wyjątkowe fotele Diablo X-Ray (rozmiar L) w kolorze czerwono-czarnym. Trzy fotele powędrują do trzech najlepszych graczy tej edycji! Kolejne trzy powędrują do trzech liderów najlepszych gildii na serwerze! Dla pozostałych członków najlepszych gildii przygotowaliśmy dodatkowe nagrody: kubek, podkładkę, smycz i opaskę silikonową od Diablo Chairs. Dodatkowo w ramach nagród rozdajemy mnóstwo skrzynek i kont VIP. Jak widzicie, nagród jest sporo, więc warto było się postarać! Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców z trybu Wojny GIldii.

Wojny Gildii – jak liczyliśmy punkty?

Dla lepszego zrozumienia sposobu, w jaki liczono punkty, mamy dla Was małą ściągę. Do ogólnego rankingu liczyła się nie tylko liczba zabójstw, ale również śmierci. Osobno „premiowane” była śmierć poniesiona z rąk innego gracza oraz samobójstwo. Suma punktów dodatnich oraz ujemnych miała wpływ na wynik końcowy. Dlatego poza skupianiem się na zabójstwach innych graczy, należy pamiętać, by uważać na to, żeby samemu nie zginąć. Poniżej przedstawiamy szczegółowe dane:

Punktacja Sezonu 1 wyglądała następująco:

 • maksymalna liczba zabójstw jednego gracza, za którą można dostać punkty: 3

Punkty dodatnie:

 • wszystkie zabójstwa na spawnie i okolicach: +1 pkt
 • zabicie gracza bez gildii: +10 pkt
 • zabicie gracza należącego do jakiejkolwiek gildii: +20 pkt

Punkty ujemne:

 • samobójstwo: -100 pkt
 • śmierć: -20 pkt
 • zabicie członka tej samej gildii: -20 pkt

Finalna liczba punktów jest modyfikowana o % punktów zdobytych z zabójstw poza spawnem. Jeśli np. 40% wszystkich zabójstw zostało dokonanych poza spawnem, gracz otrzymuje tylko 40% wszystkich punktów.

Wojny Gildii: lista zwycięzców

A teraz to, na co wszyscy najbardziej czekają! Zwycięzcy we wszystkich kategoriach naszych konkursów!

Kategoria: Fotele Diablo Chairs dla najlepszych graczy na serwerze

 1. pajalockk
 2. mateuszl9
 3. Kanngo

Kategoria: Liderzy najlepszych gildii na serwerze

 1. xMelonekMaX
 2. Miroslawek
 3. Wyblakly

Dodatkowe nagrody dla graczy z miejsc 4-10: 50 Skrzynek Standardowych, 15 Skrzynek Elfickich:

 1. jestemtrolem
 2. FileNew
 3. CarryPotter_
 4. mikulcraft
 5. pawix303
 6. Thes4uce
 7. NotSpookyy

Gadżety od Diablo Chairs oraz 15 Skrzynek Standardowych, 15 Skrzynek Elfickich dla członków najlepszych gildii:

 1. ethanmichael9, KubaBane, Kanngo
 2. ProfesorCookie, pajalockk
 3. mikulcraft, haZikMB, Xv_Candy_vX, HexiPL, Dein_Traum, Rucha123, YasuoGang, H4kuryuuk0u, Clampart8

 

Ogromne gratulacje dla wszystkich zwycięzców oraz graczy próbujących swoich sił w walce o tytuł najlepszego gracza lub najlepszego lidera. Mamy nadzieję, że kolejny sezon będzie równie emocjonujący (a nawet bardziej!), nagrody równie ciekawe, a Wy równie zaangażowani w rozgrywkę! Datę rozpoczęcia kolejnego sezonu i najważniejsze informacje poznacie w ciągu najbliższych dwóch tygodni – bądźcie czujni!