Wielka aktualizacja Zlodowacenia!

Zlodowacenie wchodzi w nową fazę!

Zlodowacenie – aktualizacja

Nasza autorska gra otrzymała wielką aktualizację. Tym razem w ręce graczy trafiły 4 różniące się od siebie bronie, zaktualizowany interfejs, wprowadziliśmy kompletnie nowe mapy oraz przebudowane wersje klasycznych plansz. Zlodowacenie potrzebuje testów – więc wejdź do gry i podziel się opinią!

Początkową bronią każdego gracza jest uniwersalna Plazma. Do zdobycia są również trzy dodatkowe bronie, możliwe do podniesienia na mapie w kilku punktach. Są to:

  • Strzelba
  • Mega
  • Mina

Z których każda wyróżnia się unikatowymi trybami strzelania. Strzelba najmocniej zbija temperaturę, ale ma najkrótszy zasięg. Mega to broń dla snajperów, a Mina (jak sama nazwa wskazuje) stawia miny, więc uważaj na pułapki graczy!

Co nowego w interfejsie?

Dodaliśmy również nowe elementy interfejsu – pasek temperatury, stan amunicji i kolor zespołu na pasku przedmiotów. Do gry weszły 3 nowe mapy: Area 501, Fall Out, Fabryka. Każda ze starych map otrzymała aktualizację, od prostych dodatków do całkowitych zmian. Teraz zdecydowanie rzadziej spadniecie w przepaść.

Na Discordzie Smoki Kacpra pojawił się kanał tekstowy o nazwie „?┃zlodowacenie”. Jeśli chcesz się podzielić swoją trafną uwagą – to jest najlepsze miejsce do tego. Zbieramy na nim wasze pomysły, opinie i propozycje na temat naszego autorskiego trybu!