SEZON 1 - JUŻ 5 CZERWCA! Dziesięć foteli Diablo Chairs w puli nagród!

Po paru miesiącach trwania testowej edycji czas na najważniejsze ogłoszenie tego roku: 5. czerwca Wojny Gildii wychodzą z bety! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was, we współpracy z firmą Diablo Chairs, specjalny konkurs na pierwszą edycję naszego flagowego trybu.

Podczas jej trwania możecie wygrać jeden z dziesięciu foteli Diablo X-Ray (rozmiar L) w kolorze czerwono-czarnym. Jak to osiągnąć? Zasady są naprawdę proste:

Trzy fotele Diablo X-Ray dla trzech najlepszych graczy

Ranking naliczany jest przez stosunek zabójstw do śmierci na serwerze oraz modyfikowany o ogólne osiągi w grze. W prosty sposób możecie sprawdzić topkę rankingu przez menu pod klawiszem F (lub /menu, jeśli wyłączyliście tę opcję). Pokazuje to poniższy film:

Kolejne trzy fotele Diablo X-Ray dla liderów najlepszych gildii

Analogicznie jest z gildiami, tylko tutaj punktacja jest zbiorowa. Jeśli gildia jest w TOP3, jest lider otrzymuje nagrodę główną – fotel Diablo X-Ray, a pozostali członkowie gildii zestaw gadżetów: kubek, podkładkę, smycz i opaskę silikonową od Diablo Chairs

Weź udział w Giveawayu – wygraj jeden z kolejnych trzech foteli Diablo X-Ray.

Możesz też wygrać jeden z trzech foteli biorąc udział w naszym konkursie giveaway. Za wypełnianie codziennych zadań otrzymacie punkty, które przełożą się na wasze szanse na wygranie fotela!

Kliknij tu, aby przejść na stronę konkursu.

Aby zdobyć punkty wystarczy odwiedzać codziennie strony Diablo Chairs i Dragon-Craft, a ponad to dodatkowe szanse wpadną za zaobserwowanie naszych profili na Facebooku, Instagramie oraz odwiedzenie naszego Discorda! Wszystko znajdziecie na stronie konkursu.

Co z ostatnim fotelem?

Konkurs na ostatni fotel zostanie zapowiedziany wkrótce – otworzymy go wraz z następną aktualizacją trybu Zlodowacenie, bądźcie czujni.

Jak działa ranking?

Gracz jest punktowany za zabójstwa i jego osiągi na serwerze.

Analogicznie jest z gildiami, tylko tutaj punktacja jest zbiorowa. Jeśli gildia jest w TOP3, jest lider otrzymuje nagrodę główną, a pozostali członkowie gildii zestaw gadżetów: kubek, podkładkę, smycz i opaskę silikonową od Diablo Chairs

Ranking można sprawdzić z poziomu gry. Wystarczy że włączycie menu Dragon-Crafta na gildiach, a następnie wejdziecie w opcje trybu gildii oraz w ranking.

Najważniejsze informacje:

Start: 16:00, 5 czerwca
Koniec: 23:59, 5 lipca
Po zakończeniu sezonu będzie afterparty – ranking nie będzie brany pod uwagę, a administracja będzie testować zmiany które wprowadzi na nową edycję.

REGULAMIN KONKURSU

Najczęstsze pytania

Czy gildie/encherchest/ekwipunek zniknie przy zmianie edycji?

Tak

Czy będzie unban dla wszystkich?

Nie

Czy skiny zostają?

Tak, skiny ze skrzynek i Vipa++ są na zawsze. Skiny z Vipa i Vipa+ są na czas trwania tych rang.

Jak będzie wyglądała wysyłka po wygranej?

Skontaktujemy się mailowo lub przez Discorda/Facebooka by potwierdzić, że osoba która nam napisała wiadomość jest graczem z serwera, a następnie przekażemy dane do wysyłki firmie Diablo Chairs.

Jaki Mail / Discord / Facebook?

Mail: [email protected]

Discord: https://discord.com/invite/Kacperrro

Facebook: https://www.facebook.com/DragonCraftpl/